Chiar daca am intampinat unele dificultati din partea postei romane, pana la urma totul s-a rezolvat. Acest baiat este de cuvant si de caracter. Il recomand cu toata increderea.
Recomand 100\%, om serios, am achitat inainte in cont, produs conform descrierii, nici o problema! 10+, merci frumos domnule, tine-o tot asa, cele bune
1 Zsolt Cizma
0
Scrie o recenzie
Ramâi conectat
Primești cele mai noi articole și știri direct pe email